Групи 2018/19

Разпределение на часовете за учебната 2018/19 година

Детски кът “Дъга” (деца между 3 и 4/5 г.)

Група Време на занятията Ръководител Помещение
1-ва група “Ягодка” 11:30 – 13:00 г-жа Теменуга Трампнау Стая 3.04 (трети етаж), десен коридор
2-ра група “Черешка” 13:00 – 14:30 г-жа Теменуга Трампнау Стая 3.04 (трети етаж), десен коридор

 

Предучилищна група “Педя човек – лакът мечта” към ДГ (ДПГ, 5/6 г.)

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
3,5 уч. часа и междучасие 09:30 – 11:30 Български език г-жа Теменуга Трампнау Стая 3.04 (трети етаж), десен коридор

 

Предучилищна група към училището (УПГ, 6/7 г.)

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
2 уч. часа 12:30 – 13:30 Български език г-жа Радостина Божинович Стая 2.02 (втори етаж)
голямо междучасие 13:30 - 13:45      
1,5 уч. часа 13:45 – 14:30 Български език г-жа Радостина Божинович Стая 2.02 (втори етаж)

Първи клас

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
2 уч. часа 09:30 – 10:40 БЕЛ/ писане БЕЛ/ четене г-жа Радостина Божинович Стая 2.02 (втори етаж)
голямо междучасие 10:40 - 10:55      
1,3 уч. часа 10:55 - 11:40 БЕЛ/общуване БЕ като 2 език г-жа Радостина Божинович Стая 2.02 (втори етаж)
междучасие 11:40 - 11:45      
1 уч. час 11:45 - 12:20 Проект «Роден край» г-жа Радостина Божинович Стая 2.02 (втори етаж)

Втори клас

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
2 уч. часа 9:30 - 10:40 БЕЛ/ езикова култура и четене г-жа Елена Атанасова Стая 2.01 (втори етаж)
голямо междучасие 10:40 - 10:55      
1,5 уч. часа 10:55 - 12:00 БЕЛ/ общуване БЕ като 2 език г-жа Елена Атанасова Стая 2.01 (втори етаж)

Трети клас

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
2 уч. часа 9:30 - 10:50 БЕЛ/ езикова култура, четене г-жа Росица Байрактарски Стая 1.04 (голяма зала вдясно, 1. етаж, в дъното на коридора)
голямо междучасие 10:50 - 11:00      
1,3 уч. час 11:00 - 11:55 БЕ/ общуване БЕ като 2 език г-жа Росица Байрактарски Стая 1.04 (голяма зала вдясно, 1. етаж, в дъното на коридора)
междучасие 11:55 - 12:00      
1 уч. час 12:00 - 12:40 Проект «Странознание» г-жа Росица Байрактарски Стая 1.04 (голяма зала вдясно, 1. етаж, в дъното на коридора)

Четвърти клас

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
2 уч. часа 9:15 - 10:35 БЕЛ/ езикова култура, четене г-жа Даниела Сула менза до стая 3.04 (трети етаж)
голямо междучасие 10:35 - 10:50      
1 уч. час 10:50 – 11:30 БЕЛ/ общуване, БЕ като 2 език г-жа Даниела Сула менза до стая 3.04 (трети етаж)
междучасие 11:30 – 11:35      
1 уч. час 11:35 - 12:15 Проект «Родинознание» г-жа Даниела Сула менза до стая 3.04 (трети етаж)

Пети и шести клас

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
3,3 уч. часа и междучасия 09:30 – 12:15 БЕЛ/ езикова култура, общуване, четене, БЕ като 2-ри г-жа Маргарита Стефанова Стая 2.03 (втори етаж, десен коридор)

Седми клас

Час Време на занятията Предмет Ръководител Помещение
3 уч. часа 12:15 – 14:30 БЕЛ/ езикова култура, общуване, четене, БЕ като 2-ри г-жа Даниела Сула Стая 2.03 (втори етаж, десен коридор)

Извънкласна дейност за деца над 5/6 години

Група Време на занятията Ръководител Помещение
Театрална трупа «Ян Бибиян» 12:45 – 14:15 г-жа Милена Стоянова – Пецева, муз. и театрален педагог Стая 1.04, голяма зала вдясно, 1. етаж (в дъното на коридора)
Група за танц и игра 12:45 – 13:45 г-жа Ирина Рангелова, преподавател народни танци Стая 2.01 (втори етаж, ляв коридор)